Termální lázně Maďarsko

Termální lázně

To je v dnešní době stále navštěvovanější atrakce a není se čemu divit. Do lázní jeďte ať jste mladí, starší nebo vezměte celou rodinu, jsou zde programy i pro ty nejmenší. V Maďarsku jsou jedny z nejteplejších koupališťs léčivými prameny. Naleznete zde přibližně dvacet větších termálních koupališť, které jsou samozřejmě otevřené po celý rok. Služby jako masáže a sauny nechybí téměř v žádném z lázní.


» Online rezervace

Poslední recenze

Budapest Museum Central
Tadeáš: (hodnoceno 4.10.2011) Tento hotel můžu vám všem jen doporučit! Jel jsem do Budapeště na pracovní cestu a nemohl jsem si vybrat lepší hotel, který by byl za tak přijatelnou cenu a ve středu města, takže lokalita byla skvělá. Mohl jsem snadno dojít pěšky až do centra města,více »
Appartmans Yowan
Boris: (hodnoceno 5.9.2011) Ubytování je na pěkném místě v klidné ulici, 10 minut chůze od centra města, pokud by se vám nechtělo jít pěšky, můžete jet taxíkem, který je tu za velice rozumnou cenu. Apartmán byl akorát velký pro 4 osoby. Pěkné, čisté pokojevíce »

Maďarsko

Doporučujem navštívit některé z míst a měst, mezi ty nejznámější patří rozhodně.

 

Balatonfüred

nachází se v blízkosti velkého jezera Balaton, kde v letních měsících lze zažít neobyčejně krásné počasí, příjemnou krajinu, klid.


Bükfürdó

voda zde je vhodná pro lidi s poruchami pohybového ústrojí či problémy s páteří. Město Bükfürdó je spíše klidné, nenajdete tu tedy žádné extra sportovní využití, zato krásné a pohodlné sezení v místních restauracích.Hárkány

jsou specifické termální lázně pro svoji léčivou sírovou vodu. Samotné město žije lázeňstvím, ovšem okolo Harkán je spousta zajímavých míst, které lze určitě doporučit pro navštívení.


Eger

Město Eger má bohatou kulturu, najdete zde spoustu památek mimo jiné i středověký hrad, baziliky a další historické zajímavosti. Nechybí ani spousta obchůdků a restaurací. Léčivá voda v termálním koupališti Eger je vhodná pro lidi, kteří mají problémy s pohybovým ústrojím či s raumatismem.


Hevíz

Leží v blízkosti jezera Balaton. Mezi největší atrakce v termálním koupališti Hevíz je bezesporu velké rozlehlé jezero, samozřejmě léčivé a horké. Tento přírodní úkaz dosahuje teplot vody kolem 34°, v zimním období 28°. Není tu nouze o spoustu nejrůznějších hospůdek, kavárniček a cukráren.


Sarvár

jsou lázně účinné hlavně pro lidi, kteří mají problémy s dýcháním, s dýchacími cestami a jsou určené i pro léčení astmatu. Lze tu ovšem díky kvalitnímu léčivému pramenu léčit také pohybové ústrojí či pooperační stav.